Atribuită Cumpărare directă

calendar 2021 700 AGENDA DATATA A5 -272 PAGINI 30 PERSONALIZARE AGENDA 30 Hartie copiator TRAFIC A4 5 USB 8 GB 23 USB 16 GB 7 Pix COMO ROSU 30 m

Număr anunț
DA27175389
Autoritate contractantă
Comuna Perisani (CUI 2541703)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.390,74 RON
Valoare atribuită
10.390,74 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.390,74 RON

din 10.390,74 RON estimat