Atribuită
Cumpărare directă
Județul Ilfov-Consiliul Județean dorește achiziționarea unei aplicații software pentru evidența și gestiunea resurselor umane, atât servicii de implementare, cât și servicii de mentenanță a acestei aplicații, pentru o perioadă de 12 luni, conform Specificațiilor tehnice atașate.
- Număr anunț
- DA27183689
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72212450-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.000 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.