Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul de preluare, transport si distrugere/eliminare deseuri de substante chimice, conform ofertei nr. 11600/ 27.11.2020. Oferta contine: -Costuri deplasare echipa pentru pregatiri expediere deseuri, incarcare si transport deseuri: 544 eur -preluare si eliminare substante chimice identificate- 425 kg x 2.5 eur/ kg -preluare si eliminare substante chimice neidentificate- 6 kg x 4 eur/ kg
- Număr anunț
- DA27156432
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- SETCAR SA (CUI 6873861)
- Cod CPV
- 90520000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.934,48 RON
- Valoare atribuită
- 7.934,48 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.