Atribuită Cumpărare directă

8703616 RUBIN - BIROU STEJ.BRZ. DDM 1C 142,02 1 BUC 8052216 SCAUN BIROU LA-1003H 503,36 1 BUC 8065710 TV LED AKAI LT-3229HD 503,35 2 BUC 8057981 SUPORT TV PX 23255 50,41 4 BUC 8063055 SOUNDBAR AKAI ASB-6WSW 335,29 1 BUC 1037836 MOS CRACIUN DANSATOR 60 CM 108,40 1 BUC

Număr anunț
DA27163023
Autoritate contractantă
Comuna Naeni (Primaria Comunei Naeni) (CUI 4154363)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.297,43 RON
Valoare atribuită
2.297,43 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.297,43 RON

din 2.297,43 RON estimat