Atribuită Cumpărare directă

Hepa - Merz 0.5g/ml conc. pt.sol.perf.10fiole x 10ml Duphalac Fruit 667 mg / ml x 1 flac. x 200 ml sol. orala ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM / Ursofalk 250mg x 100 caps. RIFAXIMINUM / Normix 200 mg x 12 tb

Număr anunț
DA27168063
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,61 RON
Valoare atribuită
279,61 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,61 RON

din 279,61 RON estimat