Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea, montare si configurarea echipamentelor de retea wireless, patch panel, switch, cabluri: Access point Ubiquiti Gigabit UniFi AP x 15 buc. Cablu de retea U/FTP Data Cente x 16 buc. Switch UBIQUITI POE+ 16-PORT x 1 buc. Patch Panel FTP Cat.6, 24 porturi x 1 buc.
- Număr anunț
- DA27163771
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
- Furnizor / câștigător
- ARIEM CONSULTING SI SERVICII SRL (CUI 18550082)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.360 RON
- Valoare atribuită
- 9.360 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.