Atribuită
Cumpărare directă
DISC 1BUC, TUB PVC 6BUC,COT 12BUC, TABLA ZINCATA CUT 7BUC,HOLZSURUB 3.5*35 1 CUT, ADEZIV CM9 6BUC, ADEZIV CM11 8BUC, DISC 1BUC, SARMA ZN 19.20 KG, SECURE 1 BUC, BURGHIU 1BUC, PLASA SUDATA D4 14 BUC , SURUB LEMN 6X140 2.888 CUT, PERIE 1 BUC, CIMENT 40KG 4 SAC, SUPORT STALP 12 BUC, TIJA 4 BUC, PIULITA 0.476 CUT, CUIE 60 20 KG, CONEXPAN 36 BUC, MANUSI LATEX 2 BUC, MANUSI PIELE 1 BUC, PROFIL CD 24 BUC, LAMPA LED 1 BUC, CILINDRU 10 BUC, BURGHIU 1 BUC, SCANDURA 4.37MC.
- Număr anunț
- DA27185864
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
- Furnizor / câștigător
- MIKE COMPANY SRL (CUI 6593772)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.630,65 RON
- Valoare atribuită
- 6.630,65 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.