Atribuită
Cumpărare directă
Pachet conform oferta nr. 212060/ 18.12.2020 1 MOUSE WIRELESS GENIUS NX-7005 31030127101 BUC. 5 29.41 lei 147.05 lei 2 Mouse cu fir Genius DX-120 BUC. 15 21.00 lei 315.00 lei 3 Card de memorie 64 GB ADATA CL10 BUC. 5 39.50 lei 197.50 lei 4 Hard extern WESTERN DIGITAL 1TB BUC. 6 247.90 lei 1,487.40 lei 5 HARD EXTERN ADATA 1TB BUC. 2 226.05 lei 452.10 lei 6 Hub 10 porturi LOGILINK CU ALIMENTARE BUC. 2 78.15 lei 156.30 lei 7 Hub fara alimentare LOGILINK BUC. 5 16.81 lei 84.05 lei 8 Stik USB ADATA 64GB, UV350 BUC. 10 31.09 lei 310.90 lei 9 Stik USB ADATA 32GB, UV128 BUC. 10 18.49 lei 184.90 lei 10 Stik USB SanDisk Ultra, 128GB BUC. 10 82.35 lei 823.50 lei 11 MOUSE PAD ERGONOMIC TRUST ROSU BUC. 5 32.77 lei 163.85 lei 12 SSD Extern ADATA SD700, 2.5", 512GB BUC. 5 360.00 lei 1,800.00 lei 13 Cooler Pad Deepcool Wind Pal pentru laptop de 15.6 BUC. 4 47.06 lei 188.24 lei 14 Alimentator laptop LENOVO BUC. 2 126.05 lei 252.10 lei 15 Alimentator laptop Asus BUC. 2 113.45 lei 226.90 lei 16 BOXE Bluetoot EDIFIER R1580MB BUC. 1 428.57 lei 428.57 lei 17 Boxe BOXE EDIFIER R19U BUC. 8 112.61 lei 900.88 lei Total fara TVA: 8,119.24 lei Total cu TVA: 9,661.90 lei
- Număr anunț
- DA27176095
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BRASOV (CUI 29368583)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.119,24 RON
- Valoare atribuită
- 8.119,24 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.