Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă: MUNICIPIUL ONEŞTI, cu sediul în Oneşti, B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, tel: 0234.324243, fax: 0234.313911, email: primarie@onesti.ro, intentioneaza sa achizitioneze servicii de publicare a unui anunt de licitatie, care va avea o singura aparitie, cu publicare in data de 04.12.2021 intr-un cotidian national si unul judetean, pentru 477 de cuvinte publicate in ambele cotidiene. Pentru finalizarea achizitiei directe atasam cele doua anunturi prezentei. Valoarea platibila prestatorului include publicarea anuntului cu litere de culoare neagra, fara chenar si nebolduit, transmiterea catre autoritate in format PDF a ziarului din data publicarii, urmata de transmitere fizica a ziarului si facturii. Dupa Deliberare, acceptul autoritatii contractante pe SEAP, reprezinta COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27190017
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,92 RON
Valoare atribuită
457,92 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,92 RON

din 457,92 RON estimat