Atribuită Cumpărare directă

Scaun scolar reglabil Zibi, teava rotunda, Negru NUMAR DE REFERINTA: 3000B PRET DE CATALOG: 108,40 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39160000-1 Mobilier scolar (Rev.2) DESCRIERE: Scaunul reglabil Zibi este cea mai buna optiune pentru scoli, deoarece prin faptul ca are posibilita... mai departe

Număr anunț
DA27129312
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.756 RON
Valoare atribuită
9.756 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
20.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.756 RON

din 9.756 RON estimat