Atribuită
Cumpărare directă
AEG PROTECT C 1000 VA UPS Online Dubla Conversie Timp de transfer 0 ms Bypass static integrat Randament ridicat, functie ECO Mode Afisaj grafic cu Interfata interactiva multilingva Jurnal evenimente Testare automata periodica a acumulatorilor Oprire de urgenta EPO cu integrare in sistem antiincendiu Ventilatoare monitorizate, comandate inteligent Extindere autonomie Paralelizare (la modelele 6 si 10 kVA)
- Număr anunț
- DA27124846
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI 16047484)
- Cod CPV
- 31440000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150 RON
- Valoare atribuită
- 2.150 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.