Atribuită Cumpărare directă

vopsea lavabila pentru interior Ecoplast 2 buc. la 15 litri = 30 litri .

Număr anunț
DA27121741
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Pr. Ghe. Sandulescu" Dragomiresti (CUI 18301820)
Furnizor / câștigător
GRETA COMERŢ C & G SRL (CUI 29420495)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat