Atribuită
Cumpărare directă
Medichem International Dezinfectantul Chemgene HLD4H este un produs concentrat pentru suprafete si echipamente medicale, echipamente din laboratoare medicale, tratarea spatiilor din industria alimentara, institutii publice (in scoli, spitale, institutii publice, clinici veterinare, hoteluri, sali de sport, vestiare si in orice alt loc public in care este importanta igiena) si in domeniul casnic. Chemgene HLD4 poate fi aplicat prin pulverizare cat si prin procedee de nebulizare ULV, cu efect de combatere a bacteriilor, fungilor, mycobacteriilor, virusurilor si sporilor.
- Număr anunț
- DA27120074
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,56 RON
- Valoare atribuită
- 268,56 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.