Atribuită
Cumpărare directă
TUB FLEXIBIL(SPIRAL) COSMOFLEX 25 (320NT) GRI ML 50 SNUR FIBRA DE STICLA GRAFIT 14X14 ML 2 BATERIE LONGLIFE MAX POWER AAA LR03 (4+2)BUC/SET VARTA Buc 1 MF0011-51021 CORP ILUM.STRAD.IP65 LED EPISTAR COB UPTEC LUM.RECE 100W Buc 1 LL106C LUMAX LED A65 E27 17W 1520LM CW 860 200* SMD Buc 10 TEAVA APA PE100 D.25 PN10 SDR17 C200 ML 80 XS518B1PAL2 DET PROX M18 SN=5MM NO PNP Buc 2 TUB TERMO 3.2-1.6 ML 1 BANDA IZ.TESAFLEX 20M GALBEN/VERDE Buc 1 MYYUP 2X0.75 CBL ML 100 GHIRLANDA EXT.180LED ALB RECE CU CABLU ALB 5X0.70M Buc 20 STECHER ALIMENTARE 1,5M Buc 15 CCT15450 Intrerupator orar digital sapt IHP 1C Buc 1 A9K24225 ACTI9 IK60N 2P 25A C Buc 2 A9K24210 ACTI9 IK60N 2P 10A C Buc 1 A9K24216 ACTI9 IK60N 2P 16A C Buc 1
- Număr anunț
- DA27120129
- Autoritate contractantă
- Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.838,01 RON
- Valoare atribuită
- 3.838,01 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.