Atribuită
Cumpărare directă
Ofertant Renault Commercial Roumanie SRL prin imputernicit SC APAN SRL Dotari vehicul: ABS cu AFU, ESP, ASR, HSA, asistenta la franarea de urgenta, limitator viteza, START & STOP, roata de rezerva, Directia asistata hidraulic, Computer de bord cu afisarea temperatirii exterioare, senzor de lumina, functia maini libere, torpedou iluminat, covorase de cauciuc, pachet legislativ. Disponibil 1 buc, culoare alb (nemetalizata). Oferta valabila pana la data de 31.12.2020. Intelegem ca, in cazul in care acceptati oferta noastra, contractul de furnizare care se va semna de catre parti va fi cel pus la dispozitie de Ofertant.
- Număr anunț
- DA27120083
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLADESTI (CUI 3126578)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI 2258503)
- Cod CPV
- 34144700-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.402,77 RON
- Valoare atribuită
- 82.402,77 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.