Atribuită
Cumpărare directă
Set Tobă Țărănească pentru folclor cu motive nationale. Setul contine: 1x Tobă Țărănească ideala pentru formatii, fanfare, band-uri etc. include: un cinel de 8" un strap pentru transport sistem de prindere a cinelului profesional un tom antifonat fonic pe interior un set de bete 1x Stativ Amplificator Pronomic AS-100 stativ pentru amplificator sau mixer material: metal compatibil cu toate amplificatoare cu o latime mai mare de 30 cm compatibil cu: mixer, rack, laptop, etc. adancime suport: 19 cm, latime: 28 cm inaltime reglabila de la 37 cm la 51 cm capacitate maxima: 30 kg greutate: 4.0 kg
- Număr anunț
- DA27120077
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37316000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,20 RON
- Valoare atribuită
- 604,20 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.