Atribuită Cumpărare directă

Toner HP- 1102 buc 50 Toner Canon MF 411-416dw (505X) buc 50 Toner Canon MF 419 (505A) buc 10 Toner HP- 1005-1006 buc 35 Toner Pantum p 2505 w buc 10 Toner Laser Kyocera 3010 i buc 6 Toner Xerox Phaser 3320 buc 6 Toner Bizhub 4020 TNP buc 4 Toner kyocera P 2040 dn buc 10 Toner Kyocera 8305 K buc 4 Toner Laser Kyocera 3051 CI BK buc 2 Toner Laser Kyocera 3051 CI Y/M/C buc 6 Weis Toner Kyocera 3051 buc 4 Toner Xerox Phaser 3117 buc 20 Toner HP L.J M 9050 MFP buc 2 Toner Canon MF 426 dw buc 15 Toner Canon MF 3010 buc 6 Toner Canon 734 Cdw-bk buc 2 Toner Canon 734 Cdw- Y, M, C buc 6 Toner HP- 1536 buc 4 Toner Canon MF 728 cdw- BK buc 2 Toner Canon MF 728 cdw-M,Y,C buc 3 Toner Konica Minolta C224 BK buc 2 Toner Konica Minolta C224 Y, M, C buc 6 Toner Konica Minolta Bizhub 368E- BK buc 2 Cartus Canon 8580 BK buc 6 Cartus Canon 8580 Y, M, C buc 9

Număr anunț
DA27113886
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.187 RON
Valoare atribuită
68.187 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.187 RON

din 68.187 RON estimat