Atribuită Cumpărare directă

kanamicin 5tub/14.23 netildex 4fl/30.99 ciprofloxacin 3fl/4.86

Număr anunț
DA27119299
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33662100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,69 RON
Valoare atribuită
209,69 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,69 RON

din 209,69 RON estimat