Atribuită Cumpărare directă

SCAUN LEGANZA C04 4, 335,30, 1341,20.

Număr anunț
DA27119883
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,20 RON
Valoare atribuită
1.341,20 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,20 RON

din 1.341,20 RON estimat