Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA NR ANUNT: ADV1183527 TIGAR WINTER 185/65 R15 88T - 1 BUC = 177.00 LEI 4 BUC = 708.00 LEI MATADOR IZZARDA AT-MP72 ALL SEASON 205 R16C 110/108T - 1 BUC = 355.00 LEI 4 BUC = 1420.00 LEI MATADOR MPS530 SIBIR SNOW VAN 205/65 R16C 107T - 1 BUC = 352.00 LEI 4 BUC = 1408.00 LEI KUMHO HA32 ALL SEASON 92T 185/65 R15 - 1 BUC = 198.00 LEI 4 BUC = 792.00 LEI TOTAL = 4328.00 RON La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la primirea produsului Termen livrare: 24-72h Montajul si echilibratul sunt incluse in pret si se vor efectua la punctul de lucru Nurvil Tuning, autorizat RAR,de pe Bulevardul Dem Radulescu Nr.32 din Ramnicu Valcea, jud. Valcea.
- Număr anunț
- DA27117432
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
- Cod CPV
- 34350000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.328 RON
- Valoare atribuită
- 4.328 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.