Atribuită
Cumpărare directă
Atribute esentiale : Clasa de utilizare Profesionala Dimensiuni panza 165x20 mm Putere : Putere nominala 1350 W Taiere : Adancime de taiere 90 grade 63 mm Adancime de taiere 45 grade 48 mm Caracteristici operationale : Valoarea vibratiilor emise 4 m/s2 Turatie de mers in gol 4700 rot/min Dotari : Valiza de transport NU Turatie constanta DA Turatie reglabila DA Ghidaj laser NU Protectie la suprasarcina NU Pornire lina DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare Panza de fierastrau circular, 165 x 1.7 x 20 mm, 12 Adaptor vid Limitator paralel Locas interior hexagonal Dimensiuni : Greutate 3.8 kg Lungime 300 mm Latime - mm Inaltime 250 mm Zgomot : Nivel putere sonora 97 dB Informatii suplimentare : Informatii suplimentare Compatibil cu sinele de ghidare Bosch Blocare ax Frana de intrerupere Garantie : Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA27114770
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43810000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693,29 RON
- Valoare atribuită
- 693,29 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.