Atribuită Cumpărare directă

MAPA PLASTIC A4 Premium - cotor de 15mm-ALBASTRE, BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ A4 - cotor 75/80mm-20 BUC ALBASTRE, 10 BUC -ROSII, BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ A4 - cotor 50mm-10 BUC ALBASTRE, 10 BUC GALBENE

Număr anunț
DA27116281
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,42 RON
Valoare atribuită
963,42 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,42 RON

din 963,42 RON estimat