Atribuită Cumpărare directă

inlocuire tabla tip tigla mretalica ,sorturi,jgheaburi ,folie anticondens, astereala si saroapanta lemn ,podina circulatie ,izolatie vata sticla pentru acoperisul degradat al cladirii

Număr anunț
DA27124481
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
EUROCON G&G SRL (CUI 16320664)
Cod CPV
45261910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.640 RON
Valoare atribuită
84.640 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.640 RON

din 84.640 RON estimat