Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitie beneficiarului: -Business TV Digital Optim 2 abonamente la 5 euro fara tva fiecare. -Extraoptiune pentru abonamentul (Card CI+): Business TV Digital Optim 2 bucati: chirie zero, garantie zero euro. Perioada contractuala 24 de luni. Cost total pe 24 de luni = 240 euro fara tva, reprezentand 1.184,52 ron fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9355 Ron, valabil pentru 17.12.2020. Conform contract nr. 382/18.12.2020
- Număr anunț
- DA27128929
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.184,52 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.