Atribuită
Cumpărare directă
Pachet SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO (pachet var.1) Camera dome Hikvision 2MP, IR 30m, lentila varifocala motorizata 2.8 (1buc)-252lei+TVA NVR Hikvision 4ch (1buc) -478,80lei+TVA Cablu Retea cat.5e (60ml) -1,50lei+TVA/ml (90lei+TVA) Canal cablu (10ml)-1,96lei+TVA/ml (19,60lei+TVA) UPS 850VA (1buc) -322lei+TVA/ml Material marunt (doze, dibluri, banda, fasete) (1kit) -200lei+TVA Cablare, montare, configurare echipamente (1buc)-500lei+TVA
- Număr anunț
- DA27119798
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374296)
- Furnizor / câștigător
- UNITECH COMPUTER SRL (CUI 13805410)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.862,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.862,40 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.