Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni disponibile: nr.20, 21, 22, 23 Ambalaj individual din folie dubla de aluminiu, 100 bucati / cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE. Sonda / Sonde aspiratie traheo-bronsica din PVC Dimensiuni: CH 16- 22 Sterilizate cu oxid de etilena, de unica folosinta. Cu valva si linie radiopaca pe toata lungimea tubului. 2 orificii mari laterale si prevazute de conector conic cu capac Pachetizare 100 buc/cutie Sonde urinare tip Foley 2 cai adulti Dimensiuni disponibile: CH 12 - CH 22 Ambalare 10 bucati / cutie. Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE Dimensiuni in limita stocului disponibil: CH 6, CH 8 Ambalare sterila 50 bucati/cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul CE Livrarea se va face conform comanda transmisa pe email

Număr anunț
DA27170564
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141411-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.113 RON
Valoare atribuită
3.113 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.113 RON

din 3.113 RON estimat