Atribuită Cumpărare directă

Telefon MOTOROLA Moto E6 Play, 32GB, 2GB RAM, Dual SIM, Steel Black

Număr anunț
DA27132949
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318083)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,72 RON
Valoare atribuită
957,72 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,72 RON

din 957,72 RON estimat