Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk Drive extern WD My Book WDBBGB0030HBK, 3TB, USB 3.0, negru Specificatii tehnice WD My Book este compatibil cu calculatoare Windows si Mac, sisteme de operare Windows® 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X El Capitan, Yosemite sau Mavericks. Poate necesita reformatarea pentru alte sisteme de operare. Compatibilitatea poate varia in functie de configuratia hardware si sistemul de operare. Capacitate: 8TB, 6TB, 4TB, 3TB Interfata: USB 3.0 / compatibil USB 2.0 Pachetul include: My Book External Hard Drive Cablu USB 3.0 Adaptor alimentare WD Backup™, WD Security™ and WD Drive Utilities™ software Ghid de instalare rapida alt487l

Număr anunț
DA27132836
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.394,95 RON
Valoare atribuită
2.394,95 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.394,95 RON

din 2.394,95 RON estimat