Atribuită Cumpărare directă

Traduceri autorizate. Durata contractului nr.3896/19.05.2020, se prelungeste pe o perioada de 4 luni, de la 01.01.2021 pana la 30.04.2021.

Număr anunț
DA27145415
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
LINGUAPRO EXAMINATION CENTER S.R.L. (CUI 43090007)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.192 RON
Valoare atribuită
20.192 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.192 RON

din 20.192 RON estimat