Atribuită
Cumpărare directă
HAINA EXTERIOARA - SERVICIUL DE AMBULANTA marimea 54 JACHETA MANECI DETASABILE marimea 54 BOCANCI - SERVICIUL DE AMBULANTA marimea 45 PANTOFI - SERVICIUL DE AMBULANTA marimea 45 TRICOU MANECA LUNGA marimea 46 tricou maneca scurta marimea 46 PANTALON SUBTIRE - SERVICIUL DE AMBULANTA marimea 60
- Număr anunț
- DA27142775
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.775 RON
- Valoare atribuită
- 1.775 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.