Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse papetarie: agrafe 50mm cutie 1 x 2.52 agrafe 33mm cutie 1 x 1.51 post-it buc 2 x 1.43 corector banda buc 1 x 6.30 dosar pvc buc 30 x 0.67 rezerva marker tabla buc 10 x 3.78 baterii buc 2 x 2.10 breloc buc 25 x 0.67 hartie xerox A4 top 10 x 13.45 cartus HP 650 buc 1 x 54.62 cartus HP 650 color 1 x 47.90
- Număr anunț
- DA27131041
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Mircea Dragomirescu” Medgidia (CUI 29297563)
- Furnizor / câștigător
- INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329,16 RON
- Valoare atribuită
- 329,16 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.