Atribuită
Cumpărare directă
Cadouri Craciun pentru copii, conform oferta, cantitate totala 474 cutii, structurate astfel: 80 cutii pentru copii prescolari, 49 cutii pentru copii clasa pregatitoare, 76 cutii pentru copii clasele I-II, 87 cutii pentru copii clasele III-IV, 182 cutii pentru clasele V-VIII.
- Număr anunț
- DA27129197
- Autoritate contractantă
- Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.310,90 RON
- Valoare atribuită
- 20.310,90 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.