Atribuită Cumpărare directă

Bucata din pal melaminat 18 mm ,cu dimensiune de 1000mm / 350 mm, cu cant de 2.23mm aplicat pe toate cele 4 laturi, diverse culori

Număr anunț
DA27135057
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHEORGHE CRACIUN (CUI 29413056)
Furnizor / câștigător
BANIER S.R.L. (CUI 15388629)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.950 RON
Valoare atribuită
15.950 RON
Data publicării
20.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.950 RON

din 15.950 RON estimat