Atribuită Cumpărare directă

Rack 19", 42U, echipat conform cerintelor din caietul de sarcini publicat in anuntul ADV1187024 si ofertei transmise prin e-mail in data de 27.11.2020, format din: - rack propriu-zis, 42U, 19" 600x1000mm, sarcina min 800Kg, prevazut cu accesoriu plinta, care se prinde cu buloane de podeau cladirii (deci nu se mai folosesc nici rotile nici picioarele: Plinta pentru rack 600/1000, 100mm inaltime, neagra, creste incarcarea statica la rackuri la 1500Kg cu usi securizate fata -spate, - 2 buc PDU 3KVA, 32A, - consola KVM 17" cu cablurile adiacente, pentru 4 dispozitive, - switch KVM CS1768 VGA, DVI, USB, pentru 8 porturi, folosite 4, 4 rezerva, - UPS Socomec 5000VA/4500W NeTYS RT 5000VA/4500W 230V 50/60Hz ON-LINE DOUBLE CONVERSION, 6 (șase) mufe iesire tip IEC 320 C13; 4 (patru) tip IEC 320 C19. cu placa retea Net Vision Card, senzor de temperatura si umiditate GARANTIE 12 LUNI

Număr anunț
DA27165579
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.650 RON
Valoare atribuită
22.650 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.650 RON

din 22.650 RON estimat