Atribuită
Cumpărare directă
A9D31725 Intr dif DPNNVigi 3PNN 25A C 6000A 30MA-1buc, 3606480471582 SEA9D34616 1P+N 16A/30mA DISJ.-1buc, NYAE101 Element de contact pentru butoane 1×NO, 3 A/400 V-13buc, 3389110887075 SEXB4BD21 Comutator 0-1-1buc, 5999547616131 STI613 TABLOU DISTR. AP 6M-1buc,3606480382307 SEA9N21547-IDPN 1P+N 16A C4500-2buc, 3606480382314 SEA9N21548 20A C 4500A 230V-2buc, 3606480382321 SEA9N21549-IDPN 25A C4500-1buc, LG404926 PIEPTEN 1P-1buc
- Număr anunț
- DA27145056
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI 8670570)
- Furnizor / câștigător
- "TC 3" SRL (CUI 12951417)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624,03 RON
- Valoare atribuită
- 624,03 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.