Atribuită
Cumpărare directă
Executam lucrari de verificare si control in vederea autorizarii ISCIR centrale termica : autorizare ISCIR VTP : 500lei/cazan x 2 buc =1000,00lei, supape siguranta 1" :138,66lei/bucx 2 buc=277,32lei, supape siguranta 3/4": 53,79lei/bucx2buc=161,10lei, manopera montaj 74,18lei
- Număr anunț
- DA27133614
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,ION CREANGA" TALPIGI (CUI 29086655)
- Furnizor / câștigător
- MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI 1650664)
- Cod CPV
- 71700000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,60 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.