Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica pentru dispenser 150m

Număr anunț
DA34859427
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
291,60 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,60 RON