Atribuită Cumpărare directă

L-Ascorbic acid puriss. p.a., ACS reagent, reag. ISO, Ph. Eur., 99.7-100.5% (oxidimetric). CAS 50-81-7. Formula C6H8O6. Producator Sigma Aldrich

Număr anunț
DA27172023
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24960000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,68 RON
Valoare atribuită
581,68 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,68 RON

din 581,68 RON estimat