Atribuită Cumpărare directă

File plastic A4 100 bucati/set - 4 seturi x 6,70 lei Agenda B5 datata 2021 - 30 bucati x 35,00 lei Pix metalic - 30 bucati x 18,00 lei Registru A4 Dispozitie Primar 100 file imitatie piele - 2 bucati x 15,00 lei

Număr anunț
DA27146193
Autoritate contractantă
COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.646,80 RON
Valoare atribuită
1.646,80 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.646,80 RON

din 1.646,80 RON estimat