Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reparatii Echipamente de birou NR. CRT. REPARATII NR PV/FS/ UM CANTITATE PRET UNITAR LEI/UM FARA TVA VALOARE TOTALA LEI FARA TVA 1 REPARATIE HP LJ1320DN 2573/10.12.2020 BUC 1 85 85 2 REPARATIE UNITATE PC 2604/15.12.2020 BUC 1 177.31 177.31 3 REPARATIE MONITOR HORIZON 17”7005L12 2395/12.11.2020 BUC 1 86 86.00 4 REPARATIE UC 2312/30.10.2020 BUC 1 125 125 5 REPARATIE KYOCERA FS 1350DN 2580/11.12.2020 BUC 1 235 235 TOTAL VALOARE FARA TVA 708.31
- Număr anunț
- DA27137899
- Autoritate contractantă
- ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 50313100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708,31 RON
- Valoare atribuită
- 708,31 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.