Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Județean Maramureș dorește să achiziționeze 400 de bucăți de felicitări, cu plic inclus, cu următoarele caracteristici: Format standard: aprox. 210x130 mm format inchis, plic inclus; Gramaj carton: aprox. 250-300 g lucios, color, de bună calitate. Furnizorul se obligă să personalizeze felicitările pe baza informațiilor primite din partea achizitorului pentru modelele ageate de către acesta, costul personalizării fiind inclus în preț. Furnizorul va prezenta machetele pentru felicitări având inserate textele solicitate de către achizitor, în vederea acceptului "Bun de tipar". Prin acceptarea achiziției în SEAP, operatorul economic își asumă că nu se află în conflict de interese cu persoanele ce dețin funcții de decizie în cadrul autorității contractante, JUDETUL MARAMURES conform listei atașate, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016, privind achizițiile publice.

Număr anunț
DA27146333
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
Cod CPV
22321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat