Atribuită
Cumpărare directă
De veghe in lanul de secara (editia 2011) de Cristian Ionescu, J. D. Salinger (2011) [Editura Polirom] (165269) 1 Momo (editia 2017) de Michael Ende, Yvette Davidescu (2017) [Editura Polirom] (288849) 1 Spargatorul de nuci (editie 2019) de Valeria Docampo, George Balanchine (2019) [Editura Nemira] (375708) 1 Aventurile lui Habarnam si ale prietenilor sai de Nikolai Nosov (2010) [Editura Humanitas] (151899) 1 Pisicile razboinice. Sub semnul stelelor. Cartea a XXII-a: Semnul Lunii (volumul 22) de Erin Hunter (2020) [Editura All] (395306) 1 Baiatul cu pijamale in dungi. Editie HARDCOVER de John Boyne (2016) [Editura Rao Books] (283492) 1 Hotul de carti de Markus Zusak (2011) [Editura Rao Books] (169731) 2 Unde fugim de-acasa? de Marin Sorescu (2003) [Editura Fundatiei Marin Sorescu] (81345) 1 Cititorul din pestera de Rui Zink (2013) [Humanitas Fiction] (195074) 1 Tabara de Louis Sachar, Christina Anghelina (2016) [Editura Arthur] (287880) 1 Cronicile din Narnia 1. Nepotul magicianului de C. S. Lewis (2020) [Editura Arthur] (266031) 2 Olguta si un bunic de milioane de Alex Moldovan (2020) [Editura Arthur] (310920) 1 Bunicuta hotomana. Serie de autor de Lavinia Braniste, David Walliams (2020) [Editura Arthur] (385389) 1 Box set Roald Dahl (3 volume): Charlie si Fabrica de Ciocolata; Charlie si Marele Ascensor de Sticla; Vrajitoarele de Roald Dahl (2019) [Editura Arthur] (377829) 1 Matilda (format mare) de Roald Dahl, Christina Anghelina (2020) [Editura Arthur] (376802) mai putin
- Număr anunț
- DA27147576
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" BRAILA (CUI 17352559)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465,78 RON
- Valoare atribuită
- 465,78 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.