Atribuită
Cumpărare directă
Tonere / Cartuse PENTRU POZITIA EPSON CELE 7 BUCATI SA FIE ASTFEL: CARTUS EPSON T67314 NEGRU buc 2 CARTUS EPSON T67324 CYAN buc 1 CARTUS EPSON T67334 MAGENTA buc 1 CARTUS EPSON T67344 YELLOW buc 1 CARTUS EPSON T67354 LIGHT CYAN buc 1 CARTUS EPSON T67364 LIGHT MAGENTA buc 1
- Număr anunț
- DA27133148
- Autoritate contractantă
- SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.360 RON
- Valoare atribuită
- 6.360 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.