Atribuită
Cumpărare directă
LK65421 PRIZA DUBLA PT CU CP WEISS-1buc, OB2000001 DOZA DE DISTRIBUTIE 80X43X43 A6-1buc, 4050821808435 WAGO-221412 SIR DE CLEMA 2P-3buc, CA MYYM3X2.5 Cordon flex.PVC 3X2.5 mml-5ml, LG050315 FISA IESIRE DREAPTA ST GER.-1buc, 5997374106474 TR ZS048C Tub ter.c 4.8-2.4mm-4buc, TR ZS032C Tub term.c 3.2-1.6mm-2buc, RAMA CONTOR PLA RAMA CONTOR MONO 220V PLASTIC-1buc, CA MMFAL 3X2.5 CABLU INTENC 3X2.5-7ml, 3245067824139 LG782413 priza dubla FORIX-1buc, 2000075 DOZA DE CONEXIUNE IP54 A8 HF IP54 ALB OBO-1buc, CA CYKY5X4 CABLU CYKY 5X4 750V-2ml, R DIBLU 8X40SET Diblu 10BUC-1set
- Număr anunț
- DA27144972
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI 8670570)
- Furnizor / câștigător
- "TC 3" SRL (CUI 12951417)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143,01 RON
- Valoare atribuită
- 143,01 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.