Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 BATERII VARTA LR6 4906-6 (6BUC-SET) #4008496568772 buc 10 10 2 BATERIE VARTA AAA LR3 LONGLIFE MAX POWER (6BUC-PAC) #4008496675838 buc 10 13.0252 3 FATA DE MASA MUSAMA#2000000140865 ml 60 6.8067 4 FIR SQUARE TRIM.PLUS 2.4MM 206M #4002829761229 buc 1 105.4622 5 FURTUN AGRIFORT NEW 3.4 #2000000342726 ml 50 4.6218 6 NITURI POP 3,9 X 10 ALUMINIU BUC 200 0,0756 7 SAIBA GROWER DIN 127 10 ZN BUC 50 0,0588 8 SAIBA GROWER DIN 127 6 ZN BUC 50 0,0336 9 SAIBA GROWER DIN 127 8 ZN BUC 50 0,0504 10 PIULITA DIN 934 M 8 G8 ZN BUC 200 0,0672 11 SURUB DIN 933 10 X 50 G8.8 ZN BUC 100 0,5042 12 SURUB DIN 933 12 X 60 G8.8 ZN BUC 50 0,7563 13 SURUB DIN 933 12 X 80 G8.8 ZN BUC 14 1,0084 14 SURUB 933 6 X 40 ZN G8.8 BUC 100 0,1681 15 SURUB DIN 933 8 X 40 G8.8 ZN BUC 100 0,2521 16 SURUB DIN 603 8 X 80 ZN G4.8 BUC 200 0,4202
- Număr anunț
- DA27145560
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.224,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.224,20 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.