Atribuită Cumpărare directă

Servicii montare obiecte sanitare cu racordare la reteaua de distributie apa rece si apa calda conform deviz.

Număr anunț
DA27147942
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
Cod CPV
51000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.764,70 RON
Valoare atribuită
11.764,70 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.764,70 RON

din 11.764,70 RON estimat