Atribuită Cumpărare directă

servici de intretinere si reparatie tehnica de calcul, incarcare cartuse laser, curatare, intretinere calculatoare, instalare soft (cele cu licent), intretinere retea date, voce, centrala telefonica; extindere retea date-voce. Piesele si materialele necesare nu sunt incluse in pret, se factureaza separat dupa un acord in prealabil cu beneficiarul. se prelungeste contractual nr.1196/31.03.2020.

Număr anunț
DA27150258
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat