Atribuită Cumpărare directă

Servicii administrative la sediul MNINGA: - administrare servicii de paza; - administrare servicii de curatenie; - administrare servicii de telefonie; - administrare sisteme de securitate fizica; Perioada contractuala:01.01.2021-30.14.2021.

Număr anunț
DA27183628
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
Fratila V. Bogdan Alexandru PFA (CUI 38708315)
Cod CPV
75110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.572 RON
Valoare atribuită
10.572 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.572 RON

din 10.572 RON estimat