Atribuită
Cumpărare directă
Prelungire licenta Office 365 Enterprise E3- Valabilitate licenta 12 luni . Se instaleaza pe 5 sisteme. Aplicatiile minime ce trebuie sa le contine pachetul: Microsoft Word; Microsoft Excel; Microsoft Power Point; Microsoft Access; Microsoft Publisher; Microsoft Skype for business Abonament anual pentru 2 utilizatori (angajati) Pana la 5 PC-uri sau computere Mac, 5 tablete iPad, Android sau Windows plus 5 telefoane pentru 2 utilizatori (angajati) Versiuni complete, instalate ale aplicatiilor Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher. 1 TB spatiu de stocare in cloud per utilizator Acces permanent la actualizari Specificatii Tip LicentaElectronica VersiuneOffice 365 Enterprise E3 Arhitectura (biti) 64 Aplicatii IncluseMicrosoft Word Microsoft Excel Microsoft PowerPoint Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft Publisher Platforma Windows LimbaEngleza Romana Tip SistemDesktop/Laptop Mac Tableta Telefon care se va transmite la sediul Directiei Silvice Dolj str Iancu Jianu, 19 Craiova, Dolj. Se activeaza dupa expirarea licentei existente, astfel incat sa existe continuitate. telefon de contact : 0251421363, Andrei Elena si Mascan Daniela
- Număr anunț
- DA27156592
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.