Atribuită Cumpărare directă

5L SAPUN IGIENIZANT -8 BUC 100M ROLA PROSOP PROF 2 STRATURI -197 BUC 10ARO ROLE HARTIE IGIENICA -3STR-120ROLE 14KG ARIEL COLOR 1 SAC

Număr anunț
DA27148692
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.715,20 RON
Valoare atribuită
1.715,20 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.715,20 RON

din 1.715,20 RON estimat